Четвер, 25.04.2024, 03:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Серцем виписані рими
Серцем виписані рими

Вечір – зустріч «Ліричний настрій крізь роки» зібрав у читальній залі усіх небайдужих до поезії людей. Бібліотекарі радо зустрічали Копцова А.Д., Курилюк С.,  Головченко Н., Заварзіна Г.І., Мельник Н.П. та новенького поета – аматорку Сахарову Ю.

Вірші різної тематики й смішили (гуморески), й викликали сум. Адже саме римованим рядкам властиво заколисувати або, навпаки, розбурхувати уяву. Поети співали й пісень, розповідали про нагороди на Покровському Літфесті , що відбувся 20 вересня 2018 року, ділилися новими поетичними надбаннями. Всі учасники заходу отримали прекрасну настанову від Анатолія Дмитровича: «Пишіть! Вас не стане, а книга вічна, залишиться та й розкаже нащадкам про ваше життя – буття. Пишіть!» Навіть дощеві не вдалося розвіяти чудовий настрій, приємні спогади та добрі відгуки про бібліотеку! Дякуємо вам, дорогі наші поети м. Білицьке! Ви вмієте донести до читача найголовніше, що вас турбує, й довести своєю творчістю, що життя – одне, його потрібно цінувати, жити з розумом,  не жалітися ні на що!

Категорія: Зустрічі клубу «Пишущая братия» | Переглядів: 527 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1