П`ятниця, 19.04.2024, 13:35 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Березень » 5 » Шевченкові твори сяють, мов зорі
Шевченкові твори сяють, мов зорі

9 березня українці відзначають 206 - річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, - писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

Задля вшанування пам’яті  Т. Г. Шевченка, в читальній залі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Шевченкові твори сяють, мов зорі». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України, а також сценарії виховних заходів, присвячених цій визначній особистості, що стала національним символом українства.

Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова.

Категорія: Виставки | Переглядів: 312 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2