П`ятниця, 19.04.2024, 21:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Березень » 18 » Сила поетичного слова
Сила поетичного слова

Вже стало доброю традицією  зустріч місцевих поетів в нашій бібліотеці. І цього разу напередодні Міжнародного дня поезії в читальній залі відбулася така зустріч «Поетичні таланти нашого міста», на яку були запрошені поети – земляки, активні читачі нашої бібліотеки  та молодь  нашого міста. Серед  гостей: почесний громадянин міста Білицьке, голова клубу «Пишущая братия» Анатолій Дмитрович Копцов,

лікар за фахом Сергій Федорович Васильєв,

колишній викладач російської мови та літератури Водянської ЗОШ  Ніна Павлівна Овсяннікова,

лаборант ЗОШ №10 Юлія  Ковальчук

та дуже чарівна жінка Любов Петрівна Коновалова.

Всіх присутніх об’єднала сила  друкованого слова, особливо, якщо це слово злітає з вуст місцевих талантів, що сприяє прославленню рідної малої Батьківщини. На зустрічі поети – аматори поділилися своїми чудовими віршами про рідне місто, природу рідного краю, прожиття та кохання, а старшокласники прочитали вірші білицьких поетів Григорія Заврзіна, Надії Мельник, Наталії Саратової та викладача музичної школи Олени Олімпіївни Губи, яка разом з А. Д. Копцовим стали авторами «Гімна міста Білицьке».

На заході присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Дивосвіт поетичного дару», на якій представлені книги місцевих авторів  нашого краю,

а також з презентацією «Поети Добропільщини».
Поезія – це мистецтво, що вірує у правду і любов, радощі і страждання, зустрічі і розлуки, тому вона, поезія, живе й житиме, доки людське серце буде наповнюватись найкращими та найглибшими почуттями. Вона буде жити вічно!Про що свідчать заходи, які проводить наша бібліотека.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 217 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/2