Четвер, 25.04.2024, 01:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Січень » 24 » Скорботна свічка пам’яті святої (Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту).
Скорботна свічка пам’яті святої (Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту).

27 січня світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. Ця дата, яка  приурочена до дня визволення в’язнів табору смерті «Освенцім» у 1945 році, була встановлена резолюцією ООН.
    У 2011 році Верховна Рада України прийняла рішення про щорічне відзначення цього дня на державному рівні.
    Голокост – це біль, смерть. Це жах, який не має повторитися. Це вічний подзвін по мільйонам загублених людей. Це пам’ять, яка житиме у наших серцях завжди.
    Напередодні Дня пам’яті жертв Голокосту міська бібліотека запросила до читального залу учнів 8 класу ЗОШ№10 (кл. керівник Колпак О. М.). Бібліотекар Великоіваненко Ю. О. розповіла дітям про Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту та продемонструвала фільм «До дня пам’яті жертв Голокосту».

Сьогодні необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб молоде покоління українців мало можливість формувати світогляд в умовах толерантності, миру, належного ставлення до полікультурних, загальнолюдських цінностей, поваги до всіх етнічних і релігійних груп.

Переглядів: 425 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0