П`ятниця, 19.04.2024, 14:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 20 » Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберег
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберег

Напередодні Дня Соборності України в читальному залі міської бібліотеки пройшов історико - патріотичний урок «Сила Соборності – єдність у душах» з учнями 4-Б класу ЗОШ №10. На заході діти дізналися про історичну подію, яка відбулася на Софійській площі 22 січня 1919 року в Києві, про яку мріяли багато років українці: на зібранні було проголошену злуку Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки. У розмаїтті жовто – синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Всі ці події знайшли своє відображення у відеороликах «День Соборності України: історичні факти», «Живий ланцюг єдності 1990 року» та «День Соборності в Добропіллі». Школярі закріпили свої знання ,  відповідаючи на запитання вікторини «Соборність України – основа держави».

Саме такі заходи дають змогу виховувати нацiональну свiдомість учнiв,  формувати риси громадянина Української держави, пробуджувати iнтерес до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

Для жителів сучасної України цей день є не тільки важливим національним святом, який відзначається на державному рівні, але як ніколи актуальним. Пам’ ятаємо про незлічені жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 705 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0