П`ятниця, 19.04.2024, 16:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Січень » 17 » Соборна та єдина моя Україна
Соборна та єдина моя Україна

До Дня Соборності України працівниками бібліотеки – філії №4 був проведений урок державності «Тернистий шлях до Соборності», на якому були присутні учні 4 –А класу ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.). Протягом уроку бібліотекар Гук Л.П. провела дітей сторінками історії, починаючи з проголошення 22 січня 1918 року Української Народної Республіки, як самостійної незалежної держави. Школярі дізналися , що означає слово «соборність» та його значення для народу, отримали інформацію про об’єднання Української Народної Республіки з Західноукраїнською Республікою у далекому 1919 році, а також  про День Єдності 21 січня у1990 році. В цей день тисячі українців утворили живий ланцюг між сходом і заходом України  від Києва до Львова і далі до Карпат. Учні мали змогу не тільки отримувати нові знання з історії української держави, але і подорожувати мапою України разом  з бібліотекарем. Завершила урок вікторина «Моя Україна – єдина і вільна». Діти не тільки активно відповідали на запитання, але й приймали участь в обговоренні подій минулого та сучасного сьогодення.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 452 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1