П`ятниця, 29.03.2024, 04:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Жовтень » 12 » Соціальна активність – категорія без віку
Соціальна активність – категорія без віку

Теплого осіннього дня у світлому та затишному приміщенні читального залу міської бібліотеки зібрались на  тренінг «Громадська освіта для людей поважного віку» мешканці нашого міста. Метою цього заходу стало залучення старшого  покоління до активності в житті громади та можливість впливу  на ухвалення рішень на місцевому та державному рівні.

Цей проект реалізується громадською організацією «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» за підтримки Фонду сприяння демократії  Посольства США  в Україні. На тренінгу учасники не тільки дізналися, що таке громадське суспільство, основні інструменти громадської участі, що таке електронна петиція та  як скористатися нею в Україні, але і навчилися складати пропозиції, заяви та скарги.

Особливе задоволення отримали запрошені від спілкування, а також релаксації (малювання піском).

Учасники заходу висловили подяку працівникам бібліотеки за цікавий тренінг,  отриману корисну інформацію та висловили побажання нових зустрічей у майбутньому.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 192 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.3/6