П`ятниця, 29.03.2024, 07:55 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 20 » Спадщина Івана Франка
Спадщина Івана Франка
19 - 20 травня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» міста Слов’янськ пройшла науково – практична конференція «Спадщина Івана Франка у світлі сьогодення», присвячена 160 – річчю від дня народження Івана Франка (у межах реалізації науково – дослідної проблеми «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»). На пленарному засіданні була присутня делегація відділу культури і туризму Добропільської міської ради. ...Ми не можемо назвати, мабуть, жодної ділянки людського духу, в якій би не працював Іван Франко і в якій він би не був великий. П. Загребельний Син Івана Франка Тарас писав про свого батька : “...йшов, як велетень, не на людську міру ставив кроки, мало хто встигав за ним”. І це справді так і є. Творчі набутки геніального поета, прозаїка і драматурга, перекладача, літературознавця, публіциста, фольклориста і видатного вченого, який залишив по собі понад 100 томів художньої, наукової, епістолярної спадщини вражає. За 40 років він написав близько 6 тисяч праць найрізноманітніших жанрів. Якщо Тарас Шевченко — серце і душа української нації, то Іван Франко — уособлення її інтелекту, її обдарованості. Доторкнутися до творчості Івана Франка, перегорнути сторінки його життєпису користувачі зможуть відвідавши нашу бібліотеку. У своїх фондах бібліотека має: вибрані твори, збірки поезій та прозові твори.

Категорія: Анонси | Переглядів: 892 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1