Середа, 08.05.2024, 16:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Лютий » 12 » Сторінки Афганської війни
Сторінки Афганської війни

15 лютого 1989 року закінчилася одна з трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року – 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів). Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі.
         12 лютого   працівниками  бібліотеки було проведено захід- відео перегляд «Чужа війна», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  На захід, були запрошені  дорослі користувачі бібліотеки. Учасники заходу уважно прослухали розповідь бібліотекаря про події тих років, обговорили  відео кадрів із документальних кіно та відеострічок. Присутні згадали події страшної війни в Афганістані, в якій полягли і наші земляки. Ось їхні імена: рядовий Іваненко Юрій Миколайович, молодший сержант Нимико Анатолій Миколайович, капітан Окомашенко Микола Петрович, молодший сержант Смирнов Анатолій Борисович, прапорщик Талаєв Валерій Петрович, рядовий Швецов Володимир Павлович. Учасники заходу вшанували  їх  пам'ять хвилиною мовчання. Хай буде загиблим - пам'ять, а живим - повага.

До уваги присутніх була представлена виставка літератури «Крізь пекло Афганської війни».

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 235 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/2