П`ятниця, 29.03.2024, 13:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Січень » 14 » Свята колядок, щедрівок та віншувань
Свята колядок, щедрівок та віншувань

Новорічні народні свята – це особливий, незвичайний час у році. Усі вони сповнені таємничості й урочистості. Незабутні враження отримали учні 2 класу ЗОШ№10 (кл. керівник Науменко) під час святкування обрядового ранку «Новорічні свята в Україні», який відбувся напередодні старого Нового року в міській бібліотеці.

Бібліотекар Гук Л.П. розповіла дітям про новорічні свята: свят-вечір, Різдво Христово, свята «Меланки» та Василя.

Із задоволенням діти співали новорічні пісні, читали вірші, відгадували загадки, щедрували, грали в ігри «Що другу побажати?» та «Долоньки». Всі весело привітали хлопчика- посівальника, який здійснив обряд посівання в бібліотеці.

З радістю учні зустріли гостю Меланку. Вона привітала школярів із новорічними святами, внесла до оселі добрий настрій, гумор та радість.

Школярі отримали цукерки у кишеньку, а їх розум поповнився новими знаннями про традиції та обряди українського народу.

Категорія: Народні свята | Переглядів: 1402 | Додав: tetyana | Рейтинг: 2.7/3