Вівторок, 23.04.2024, 13:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 24 » Свято Книги в бібліотеці!
Свято Книги в бібліотеці!
Книга – одне з найбільших див, створених людиною. Завдячуючи їй, ми дізнаємося про минуле та сьогодення, вона веде у захоплюючу подорож країною Знань! І в цьому завжди сприяє бібліотека. Щорічно в березні відзначається Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, який був започаткований більше 70 років тому дитячим письменником Л. Кассилем. Це великий проміжок часу. Але й донині проведення заходів – чудова нагода для популяризації серед дітей та юнацтва книги, і, власне, сучасної бібліотеки – вікової скарбниці мудрості. Для читачів нашої бібліотеки святкування Тижня книги стало доброю традицією. Протягом березня була оголошена щорічна акція «Книга – в подарунок бібліотеці», оформлені книжкові виставки: «Мульті- пульті- єралаш», «Улюблені книжки для малюків», «Книги - ювіляри – 2016». На стенді «Бібліомістечко» дитячого абонементу розміщена велика кількість цікавої інформаціїї для маленьких читачів та їх батьків. Весело та позитивно пройшли масові заходи в бібліотеці для різних категорій читачів. Серед них - нова форма роботи бібліокешинг «Книжковий БУМ», проведений з 11класом ЗОШ №10 (класний керівник Харченко Л.А.). Короткий експрес-екскурс «Що? Де?» допоміг учням зорієнтуватися в пошуку скарбів книжкового фонду. Гра - пошук задіяла книжкові виставки, «пошуковці» зачитували уривки з творів, відшукуючи потрібну книгу, декламували вірші. Захід пройшов позитивно, бадьоро та весело! Для учнів 2-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Гапон В.Д.) була проведена гра-вікторина «Подорож по країні Читландії». Діти із задоволенням брали участь у вікторинах «Відгадай-ка», «Люблю казки», «Чи уважний ти читач?», конкурсах «Чи правда,що…», «Чарівна скринька» та «Знайди книгу». Веселощі, хороший настрій, дитяча активність -супроводжували весь захід від початку до завершення! Діти та юнацтво побажали бібліотеці процвітання та успіхів, а, зі своєї сторони, пообіцяли забезпечити її кращими читачами!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 828 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2