Середа, 24.04.2024, 14:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Серпень » 19 » Свято  Спаса святкуємо, радість всім даруємо!
Свято  Спаса святкуємо, радість всім даруємо!

Початок серпня наші далекі й близькі предки називали Спасівкою, тому що він багатий на такі православні свята, як три Спаси: 14 серпня-Медовий (або Маковій) Спас, 19 серпня - Яблучний Спас, 29 серпня-Горіховий (або Хлібний) Спас.  І саме  з нагоди  Яблучного спаса  працівники бібліотеки організували виставку – інсталяцію «Прийшов спас – пішло літо від нас», на якій презентували  не тільки книги про звичаї, обряди, традиції, повір’я, прикмети православних свят,  але й  різноманітні дари з саду та городу.  Бібліотекарі  запросили своїх  маленьких читачів до дитячого абонементу  та розповіли дітям про традиції святкування цього православного свята та його прикмети. Із задоволенням діти отримали солодощі , яблука та багато позитиву та хорошого настрою на цілий день!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 225 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1