П`ятниця, 26.04.2024, 13:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Листопад » 24 » Таланти  твої,  Добропільщина!
Таланти  твої,  Добропільщина!

В маленьких містах живе багато цікавих людей. Зі складними характерами та долями, зі своїми буднями і, що саме дивовижне, вони живуть поруч з нами! Зараз все частіше доводиться чути, що  в наш час людям – не до поезії. Які  вірші, як би вижити! Але, не дивлячись ні на що, поезія існує. В наших містах можна з  упевненістю сказати, що живуть  не тільки умільці  гірничої справи, але і поетичної. Про це свідчать  декілька  збірок майстрів поетичного слова, які є на полицях  міських бібліотек. Чимало їх є і в фонді нашої бібліотеки.

Для широкого кола своїх читачів бібліотекарі провели бібліографічний огляд  літератури «Талант, відданий людям». Серед запропонованих книг збірки: «Связь поколений», «Крылья надежды», «Чувства вслух», «На крыльях весны», «Обретение  чувств», «На крыльях надежды», а також збірки окремих  авторів, а саме:»Раскаленное слово» Тетяни  та Вадима Добровольських, Євгена Бахтіна «Мир,которым живу»,гуморески Григорія Заварзіна «Посміємось…», «Усмешки лихолетья» Булата Бутунаева, «Улица Соцтруда» Сергія Васильєва, «Гармония бытия» Василя  Брика, а також книги почесного громадянина нашого міста Анатолія  Дмитровича Копцова «Жизнь прекрасна в дне», «Про комплекс «Белицкое» наше, что есть в округе краше?», «Мы есть боги…». Це не повний перелік книг наших місцевих авторів. Любителів поетичного слова  чекають  і інші книги наших аматорів - земляків.Чекаємо!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 194 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1