П`ятниця, 29.03.2024, 16:46 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Жовтень » 20 » Твори добро на радість людям!
Твори добро на радість людям!

Поняття про добро та зло закладається у кожної людини ще в дитячі роки. Дитинство починається з теплих материнських рук, рідної  домівки, з доброго батьківського слова. Доброта – це слово із сонечком схоже. Воно зігріває, огортає теплом душі, робить життя кращим. Саме темі  доброти був присвячений урок «Добро починається з дитинства», який пройшов в міській бібліотеці для юнацтва. Бібліотекар  розповіла  присутнім, що доброта – найбільша цінність життя, саме вона – та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку. В підтвердження цих слів  відвідувачі послухали «Притчу про добро» та «Легенду про Добро і Зло». Цікавою виявилася  і дискусія  серед школярок. Дівчата  відповідали на питання: «Чи потрібна людям доброта і чи варто бути добрими?», «Що ви хотіли б змінити в собі?». Такі заходи вчать випромінювати добро, не забувати, що таке добре і що таке погано. І неодмінно пам’ятати, що добро починається з тебе!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 233 | Додав: tetyana | Рейтинг: 2.3/3