П`ятниця, 19.04.2024, 02:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Вересень » 9 » У світі книги чарівної
У світі книги чарівної

Осінь – це пора екскурсій у бібліотеку для всіх, кому цікава книга, яка відкриває свої двері усім бажаючим. «Книга мудру дасть пораду, книга розуму навчить» - перевірили на власному досвіді учні 1-А та 1-Б класів ЗОШ №10 (кл. керівники Науменко І.В. та Зазвірська О.О.), які вперше в житті відвідали міську бібліотеку. Господарка дитячого абонементу Гук Л.П. розповіла про бібліотеку, ознайомила дітей з книжковим фондом відділу, правилами користування  книгою. Провела учнів цікавими стежками усіх залів бібліотеки. Дитячий абонемент зацікавив дітей новинками літератури та періодичними виданнями, а також поробками, зробленими школярами. На дорослому абонементі гості із задоволенням роздивлялися експонати часів Другої світової війни, які розташовані на краєзнавчій виставці. Читальна зала здивувала дітей великою кількістю словників та енциклопедій, безкоштовним Інтернетом та зоною WI-FI.

Всім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова подяки від маленьких користувачів!

Категорія: Гості бібліотеки | Переглядів: 659 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0