Вівторок, 23.04.2024, 10:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Серпень » 22 » Україна єдина і незалежна!
Україна єдина і незалежна!

Напередодні важливих для нашої країни свят Дня Прапора та Дня Незалежності працівники міської бібліотеки разом з бібліотекарем ЗОШ №10 Семеновою Олександрою Анатоліївною провели історичну подорож «Симфонія незалежної держави» для відвідувачів середнього шкільного віку. Метою заходу було  вивчення певних історичних моментів становлення державності України.

На захід запросили Дружбіну Ю.В., головного державного виконавця Добропільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Донецькій області. Юлія Василівна завітала до дітей з плакатами, присвяченими святу Незалежності України, які вона подарувала бібліотеці. Дякуємо від щирого серця!

Історична подорож  розкрила особливості важливого процесу виборювання незалежності країною. 24 серпня 1991 року – найвизначний день в житті кожного громадянина України: століттями українці мріяли про волю, свободу та демократію – про День Незалежності України.

З відео перегляду дізналися про Державний Прапор України та його значення  в історичній площині різних століть.

Українці народжені вільними, а незалежність – це кожний з нас!

Зі святами Вас вітаємо! Українці вільні, творчі, щиросердні та незалежні!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 342 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1