П`ятниця, 19.04.2024, 15:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Серпень » 23 » Україна святкує ювілей
Україна святкує ювілей

Серед низки свят, які відзначаються в серпні, одним із значущих є День  Незалежності України. Цього року наша держава  святкує свій славний ювілей -25 років!
     Наша бібліотека не залишилася осторонь  цієї знаменної дати. В читальному залі оформлена книжкова виставка-експозиція «Я вірю в майбутнє твоє, Україно!», на дорослому абонементі для всіх категорій читачів оформлена книжкова виставка «Прапор –символ державності України», для дитячої аудіторії -  виставка перегляд «Рідна земля для нас всіх  - Україна».

Для дітей середнього шкільного віку  була проведена вікторина «Рідна земля для нас всіх-Україна» до Дня Незалежності України.

Завдяки заходам, приуроченим до знаменної дати, читачі бібліотеки ознайомилися не тільки з історичним минулим України, але з її сьогоденням, дізналися  про державні символи , події, що сприяли встановленню незалежності держави.

Категорія: Державні свята України | Переглядів: 860 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1