Субота, 20.04.2024, 07:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Жовтень » 18 » В бібліотеку на гостини!
В бібліотеку на гостини!

Чудовим жовтневим днем учні 6 класу ЗОШ №9 завітали на гостини в міську бібліотеку разом  з класним керівником Гуманською Наталею Володимирівною та  шкільним бібліотекарем Трач Ганною Геннадієвною.

Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. провела екскурсію залами бібліотеки – храмом книги, які зберігають всі найвидатніші відкриття тисячоліть.

Діти із захопленням розглядали цікаві книжки на полицях бібліотеки, ознайомились з  дитячими періодичними виданнями, абетковим та систематичним каталогами, а також отримали консультацію з правил користування книгою та бібліотекою.

Але найбільше зацікавили школярі в  експонати Другої Світової війни, які розташовані на краєзнавчій виставці  «Ім’я високе, як блакить, - Донеччина моя!».

Несподіваним  та зворушливим доповненням до екскурсії став виступ Звігінцової Вікторії, яка заспівала   пісню «Лист солдату»  та отримала захоплюючі оплески всіх присутніх.
        Весело та радісно було в цей день у  бібліотеці. Декілька дітей  отримали змогу стати користувачами бібліотеки!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш культурний, інформаційний заклад.                                       Бібліотека чекає на Вас!

Категорія: Співпраця з ЗОШ №9 | Переглядів: 567 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1