П`ятниця, 26.04.2024, 08:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Лютий » 23 » Вчитися ніколи не пізно
Вчитися ніколи не пізно

Що таке Інтернет? Які існують види браузерів? Як користуватися пошуковиками? Як навчитися спілкуватися у месенджерах та ще багато іншого - про все це дізнавалася група людей поважного віку " Нет времени стареть" на уроках комп'ютерної грамотності, які відбуваються у Водянському будинку культури. Всі ці уроки проходять за бажанням місцевих мешканців та за ініціативою Білицької міської бібліотеки. Проводить їх бібліотекар інтернет-центру Великоіваненко Юлія.

Всі ці заняття заряджають таким позитивом та драйвом, що непомітно як швидко проминає час, який проходить весело, цікаво та з користю. Учасники групи з нетерпінням чекають наступного заняття для того, щоб отримати не тільки нові знання та навички, але й відпочити душею.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 255 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/2