П`ятниця, 29.03.2024, 03:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Квітень » 28 » Великодній передзвін
Великодній передзвін

Не встигли зимові струмки віддзвеніти, а у вікно вже Великдень  дивиться.  «Христос воскрес! - Воістину воскрес!» - вітаєшся по - великодньому і враз помічаєш, як земля воскресає від ласкавого Божого дотику. Дивовижне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і малі!  Чекають на нього і працівники міської бібліотеки разом зі своїми  читачами. Саме для них  в читальному залі бібліотеки оформлені  тематична  виставка «Великдень іде – благу звістку несе»», а також   виставка дитячих малюнків та поробок «Зустрічаймо Пасху», яка привертає увагу  тим, що зроблена з великою любов’ю дитячими руками.
   Саме такі виставки  виховують у читачів , а особливо дітей, повагу до національних звичаїв і традицій в Україні, формують усвідомлене ставлення  до християнських свят, зокрема до такого, яке відокремлюється особливою врочистістю й радістю - Великодня.

Категорія: Виставки | Переглядів: 198 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1