Субота, 20.04.2024, 03:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Березень » 21 » Весела Нестайкова країна
Весела Нестайкова країна

Його світ – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів та дивовижних створінь. Його світ – неначе золотаве мереживо сяяння кожного з нових поколінь. Здавалося б. він промовляє тими самими словами, малює тими самими пензлям, що і сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його твори не можна випустити з рук, не дійшовши до кінця. Так, ми ведемо мову про Всеволода Зіновійовича Нестайка –  видатного сучасного письменника й казкаря.

Працюючи за програмою «Нам без книг ніяк не можна», працівники міської бібліотеки відвідали учнів 3-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Мамаєва О.В.) з голосними читаннями «Чарівний світ Всеволода Нестайка». Діти ознайомились з книгами письменника, які є на полицях бібліотеки, його біографією, а також з уривками з найулюбленіших творів багатьох поколінь «Тореадори з Васюківки», «Пригоди в кукурудзі» та «Дивовижні пригоди в лісовій школі».
    Всеволод Нестайко – дитячий письменник Божою милістю. Зі своїми читачами він веде розмову завжди із щирою довірливістю, не нав’язуючи власних оцінок, із веселим іронічно - усміхненим поглядом на своїх героїв, на їхні невмілі вчинки, таким чином стверджуючи добро, чесність, відкритість і  засуджуючи зло, малодушність, заздрість.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 420 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1