Четвер, 25.04.2024, 04:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Він вночі мандрує, сном і казкою чарує!
Він вночі мандрує, сном і казкою чарує!

Серед улюблених зимових свят  одним з  найочікуваніших та чарівних є День Святого Миколая. У народі до Святого Миколая ставилися з особливою повагою, тому що він «другий після Бога заступник на землі». Зимовий Миколай здавна вважався покровителем усіх  бідних і знедолених. Для чемних діточок він приносив подарунки, а неслухам залишав прута чи різку, щоб слухалися батьків. Також Святий Миколай очікувався звірятами, боронив людей від стихійного лиха, особливо на воді.

Про все це дізналися учні 3-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Гапон Валентина Дмитрівна) на святі «Миколай іде, чемним дітям подарунки несе», який традиційно проводять бібліотекарі міської бібліотеки. Радо привітали діти у гарно прикрашеній залі Святого Миколая. Вони весело водили хоровод, співали пісень, читали вірші, грали у рухливі ігри.

Отримання солодощів стало для дітей одним із радісних моментів  за те, що вони мають  добрі та чутливі серця, а негарні вчинки вони пообіцяли неодмінно виправити.

На теплі спогади школярі подарували Святому Миколаю свої зимові малюнки та  гарні побажання   !

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 675 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1