Понеділок, 29.04.2024, 17:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Серпень » 27 » Вітаємо переможця!
Вітаємо переможця!

17-18 серпня  цього року переможці конкурсу  #Читай  Пиши, який був організований Благодійним фондом Сергія Жадана, видавництвом Барабука та  Українським інститутом книги, були запрошені до міста Харків  для вручення грамот  і цінних подарунків. Представником від нашої бібліотеки  стала наша активна читачка Чала Бьянка. Незвичайною подією в житті  запрошених дітей було відвідування   Літературного музею, Харківської телевежі,  друкарні, де свої прекрасні книжки для дітей друкують партнери проекту – видавництво Vivat . Від чудової мандрівки всі діти отримали неймовірну купу позитивних  емоцій, нові вражаючи знайомства та бажання надалі вдосконалювати свою майстерність.

Щиро вітаємо нашу Бьянку, яка отримала не тільки почесну грамоту, але й книжки від видавництва, а також набір відеоблогера, який сподіваємось  стане їй у нагоді.

Молодець! Так тримати!

Переглядів: 273 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1