Четвер, 25.04.2024, 09:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 17 » Вітрила книг дарують нам знання
Вітрила книг дарують нам знання

Напередодні  професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек  наш заклад культури проводить низку заходів, присвячених цій даті. На дитячому абонементі для дітей молодшого та середнього  шкільного віку оформлена книжкова виставка «Світ книги – чисте джерело».

Що можна цікавого  та пізнавального знайти на цій виставці? Насамперед, це звісно,цікаві казкові історії українських та зарубіжних авторів, з якими ми хочемо ознайомити  своїх читачів. Це книги Наталки Сняданко «Країна поламаних іграшок та інші подорожі», Миколи та Марії Дмитрієвих «Катамаран «Хі-хі», Сінке Гопп «Юн та Софус», повість казка Зно Рауда «Муфта, Полботинка и Моховая борода» та інші чарівні, яскраві історії, які сподобаються і тим , хто не любить читати.

На тих , хто цікавиться всім на світі, чекає література на різні теми та смаки, а саме : енциклопедії для дівчаток та чомучок, авто енциклопедія, «Космос», «Відкриття. Винаходи», «Рослини і тварини України», «Комахи» та інші різноманітні видання.

Діти,  якщо Вас зацікавила наша виставка, приходьте до бібліотеки. Читайте! Пізнавайте! Будьте креативними та розумними! А наша бібліотека в цьому Вам допоможе.

Категорія: Виставки | Переглядів: 227 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1