Четвер, 25.04.2024, 03:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 5 » Вклонімося ветеранам за наше життя!
Вклонімося ветеранам за наше життя!

5 травня бібліотекарі  міської бібліотеки завітали до Білицького будинку -  інтернату для інвалідів та людей похилого віку на свято «Весна Перемоги», присвячене Дню пам’яті та примирення. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася зам. директора Глущенко О.П.  Багато теплих слів почули ветерани  від ведучої  свята Пилипенко С. А.  Присутні насолоджувалися піснями у виконанні учасників художньої самодіяльності:  психолога Бойко А. О., медсестри Суручано О.С., Ковальчук Т. та ін. Бібліотекарі міської бібліотеки підготували бібліографічний огляд  літератури «Книги, обпалені війною».

Друга світова війна залишила глибокі рани у серцях тих, хто вижив протягом 1939 – 1945р. Серед підопічних інтернату ветеранів чимало.
       Ми вітаємо ветеранів зі святом, бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою!

Категорія: Велика Вітчизняна війна | Переглядів: 731 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1