Субота, 31.07.2021, 03:53 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Травень » 7 » Вогонь війни у пам’ті навічно
Вогонь війни у пам’ті навічно

В історії  народів світу є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті людській. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну.
   1941–1945… Лише тире розділяє ці дати, а в житті - понад 20 мільйонів загиблих, яких забрала війна та страшні сліди, які вона залишила. Територією України фронт прокотився двічі і перетворив на руїни та згарища 714 міст і 28 тис. сіл. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами…

До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники  нашої бібліотеки провели  голосні  читання «В серцях і книгах пам’ять про війну», які були присвячені подвигу маленьких  героїв  війни. Бібліотекар Гук Л.П. презентувала  книгу Світлани Алексієвич «Останні свідки. Соло для дитячого голосу»,  в обговорені  якої присутні діти жваво прийняли участь. Вони  дізналися про  реальні  розповіді маленьких дітей, які мимоволі стали свідками того, що відбувалося в роки тієї страшної війни, і для яких не було більш страшних спогадів, а також про історії  хлопчиків та дівчаток, чиє дитинство було обпалено війною, та яким довелося швидко подорослішати в 12 -14 років, а комусь і в п’ять або в сім. На їхніх очах вбивали сусідів, друзів, рідних, і їм приходилося турбуватися про молодших сестер та братів, які залишилися. Особливо вразили присутніх історії дітей, які намагалися вижити в концентраційних таборах, не померти з голоду. Ця книга вражає не тільки дітей, але й дорослих, своєю жахливою правдою  про ту війну, яку бачили діти і у яких було украдено дитинство.
       Не забуваємо  про події тієї  війни сьогодні і ми. Такі  голосні читання стали традиційними в нашій бібліотеці і проводимо ми  їх вже декілька років поспіль. Вони вчать нас  пам’ятати гіркі сторінки історії нашої Батьківщини та цінувати мирне життя.

Подібні новини:

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 77 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.