Четвер, 18.04.2024, 20:16 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Січень » 24 » Волі народної дзвін
Волі народної дзвін

У читальному залі  бібліотеки експонується  книжкова  виставка «Волі народної дзвін» (до дня пам’яті героїв Крут). Користувачі бібліотеки – філії №4  знайомляться  з літературою  про події, що відбулися під Крутами у 1918 році.  Виставка  спрямована на виховання почуття патріотизму, відданості, любові до Батьківщини  та пам’яті про тих, хто відстоював і відстоює  свободу  і незалежність України.
 Бібліотекарі провели бібліографічний огляд літератури, присвячений тим подіям,  познайомили  з героїкою подвигу юнаків України в ім'я своєї Вітчизни.
  29 січня  - День пам’яті Героїв Крут.  Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
     Запрошуємо всіх , кому не байдужа наша історія, до бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою.

Категорія: Виставки | Переглядів: 402 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2