П`ятниця, 19.04.2024, 13:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Липень » 27 » З книгою канікули -   байдикувати  ніколи!
З книгою канікули -   байдикувати  ніколи!

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок. Не стала винятком і Білицька міська бібліотека. Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул бібліотека проводить заходи в рамках програми літнього читання, які стали вже традиційними.
Так для маленьких читачів цього разу працівники бібліотеки  провели  голосні читання «Казок країна чарівна». Діти  не тільки ознайомились з казками «Жихарка», «Сини», «Жаба боязкіша від зайця» за збіркою «Вечір з казкою», але й прийняли участь в обговорені цих казок.
            Бажаєте отримати позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань – то ж скоріш до бібліотеки! У нас цікаво!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 292 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1