Субота, 20.04.2024, 07:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Листопад » 22 » Забуттю не підлягає. Голодомор 1932-1933 років
Забуттю не підлягає. Голодомор 1932-1933 років

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 рр. Не було ні війни, ні посухи, а була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених.

До дня пам’яті жертв голодоморів в Білицькій  бібліотеці – філії №4  для широкого кола користувачів  розгорнута книжкова виставка – пам’ять «Пам’ятаймо… 1932-1933». Виставка - пам'ять допоможе Вам краще пізнати ті трагічні події в житті народу.

22 листопада 2019 року для  користувачів середнього шкільного віку бібліотекарі провели бібліографічний огляд літератури «Україна – «чорна дошка»: «1932 – 1933 рр.». Особливо привернула увагу дітей до себе книга від Українського Інституту Національної Пам’яті «Голодомор. Геноцид українського народу 1932 – 1933» київського видавництва імені Олени Теліги.

Користувачі  бібліотеки, учні 2 класу ЗОШ №10 стали учасниками хвилин пам’яті «Україна пам’ятає. Голодомор» Бібліотекар Велікоіваненко Ю.О. зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших   – Голодомор. Читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії. Бібліотекар звернула увагу присутніх  на книжкову виставку- пам’ять «Пам’ятаймо… 1932-1933» яка діє в читальному залі. Діти вшанували пам’ять жертв  Голодомору хвилиною мовчання.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 420 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1