Субота, 20.04.2024, 04:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Заметіль мультиплікаційна!
Заметіль мультиплікаційна!

Відео – перегляд «Новорічний вітер казкових пригод» зібрав малечу біля мультимедійного обладнання, зігріваючи передчуттям пригод  та можливості відпочити після занять. Бібліотекарі зробили відбірку кращих мультфільмів з зимової  тематики з мережі Інтернет. Звісно, зимові свята на носу, очікування чогось чарівного та сюрпризного навіює на дітвору веселу галасливість та спілкування. Але з початком перегляду оченята усіх – на екран. Найбільшою популярністю користувався мультик «Зима в Простоквашино», що об’єднує вже декілька поколінь, але тільки завдяки сучасному розвиткові технологій  діти зараз мають можливість дивитися мультики тоді  й ті, коли хочеться й що хочеться. А тим більше таку можливість безкоштовно надає сучасна бібліотека! Тож – готуємося до свят, мріємо, створюємо добру емоційну атмосферу, вітаємо усіх, а особливо – міську бібліотеку!!!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 356 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2