П`ятниця, 26.04.2024, 23:16 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Вересень » 24 » Запрошуємо у світ книги!!
Запрошуємо у світ книги!!

Справжні дива сьогодні відбувалися у нашій бібліотеці. До світу дивовижних книжок завітали учні 1 класу ЗОШ №10 з вихователем Дьоміною Катериною Станіславівною. Щойно діти переступили поріг книгозбірні, як на них чекав перший сюрприз – незабутня екскурсія відділами.

Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.

Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки,  оповідання та вірші.  Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря про книгу, її значення в житті кожної людини, а також познайомилися  з правилами користування книгою та бібліотекою.

Запрошуємо у дивовижний світ книжкових пригод та  незабутніх мандрів!
                                   Бібліотека  чекає на вас!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 302 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1