Четвер, 28.03.2024, 19:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 20 » Збережемо Землю!
Збережемо Землю!

На дорослому абонементі нашої бібліотеки експонується книжкова виставка – діалог «Доля планети у наших руках?» з метою звернення уваги відвідувачів на болючіші питання сьогодення, пов’язані з екологією не тільки України, а й планети Земля в цілому. Розділи виставки привернуть увагу айс стопперами вказівного пальця: «Велич Землі підкорює?», «Природа дарує, а людина – руйнує?», «Наслідки від аварії на Чорнобильській АЕС вже минулися?», «Глобальне потепління – стовідсотковий вирок?» Відповіді на запропоновані питання допоможе віднайти запропонована бібліотекарем література.

Все швидкоплинне. Але час – найсуворіший суддя. Мета кожного – бути обізнаними на різні теми, одна з яких – стан справ у найкрихкішому світі екології.

Категорія: Виставки | Переглядів: 765 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1