П`ятниця, 19.04.2024, 16:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Квітень » 8 » Здоров’я – найцінніший скарб для людини!
Здоров’я – найцінніший скарб для людини!

Найціннішим для кожної людини є її здоров’я. Це одне з джерел радості, щасливого життя. Здоров’я потрібно берегти змалку, турбуватися про себе та своїх рідних, вести здоровий спосіб життя. Але чомусь більшість з людей забувають навіть про елементарні правила, які допомагають підтримувати організм людини в здоровому стані.
            Саме з метою підвищення рівня обізнаності читачів бібліотеки щодо необхідності ведення здорового способу життя, привернення уваги до проблем, що виникають внаслідок зловживання шкідливими звичками  в бібліотеці організована виставка – порада «Здоров’я – головний життєвий скарб», яка стане в нагоді не тільки дітям, юнацтву, але й їх батькам. На виставці можна знайти книги про здоровий спосіб життя, про те, як  надати першу долікарську допомогу потерпілому,  як позбавитися таких шкідливих звичок, як куріння, алкоголізм та наркоманія, а також знайти матеріали, які якнайкраще розкривають проблему СНІДУ в Україні та світі, про які  неодмінно має знати молоде покоління, щоб уберегти себе та близьких від страшного лиха.
             Пам’ятайте, що здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання.

Бережіть себе та своїх близьких!

Категорія: Виставки | Переглядів: 244 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1