Четвер, 25.04.2024, 18:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Квітень » 29 » Життєдайна сила
Життєдайна сила

3 травня у світі відзначають Всесвітній день Сонця. Ця зірка забезпечує нашу планету теплом і енергією, а також створила практично ідеальні умови для зародження і розвитку біологічного життя. У 1994 році Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) створило це свято, з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлювальних джерел енергії.  У цей день по всій Європі організовуються різноманітні заходи, які демонструють можливості сонячної енергії.

Приєдналися до святкування і бібліотекарі, які організували в читальному залі бібліотеки виставку малюнків «У небі сонечко сміється», на якій представлені книжки про сонце та світло, а також малюнки наших читачів.

Категорія: Виставки | Переглядів: 299 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2