П`ятниця, 29.03.2024, 03:46 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Золота пора року
Золота пора року

В рамках проекту «Мережа інклюзивно – мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля» за підтримки Українського культурного фонду в бібліотеці – філії № 4 відбувся майстер – клас зі створення паперового колажу «Осінні візерунки» з людьми похилого віку та особами з інвалідністю.  Кольоровий двосторонній папір дуже зручний для створення колажів, тому що можна придати фігурі об’єму, не хвилюючись, що зворотна сторона буде білою.

А оскільки осіннє листя буде недовго бавити очі своєю різнобарвністю, наші учасники майстер – класу вирішили закарбувати осінні спогади у вигляді колажу з листям. Готували шаблони, обирали кольори, планували розташування листя, вирізали та дружньо спілкувалися. Жоден листочок не став зайвим, всі знайшли місце на поробці!

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 676 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2