Субота, 20.04.2024, 17:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 6 » Зустріч з книгою – це свято!
Зустріч з книгою – це свято!
Впершет в житті малюки молодшої та середньої груп (вихователі Єфіменко В.А., та Дугельна Л.А.) ДНЗ №13 «Світлячок» відвідали міську бібліотеку з екскурсією, яка була присвячена Міжнародному дню дитячої книги – «До книжок – з пелюшок». Із задоволенням малеча ознайомилась із залами бібліотеки, слухала розповідь бібліотекаря Гук Л.П. про дитячі книги, про їх значення у житті людини. Дітки поділилися своїми знаннями книжкового світу, особливо казкового. Вони захоплююче розповідали про улюблені книги, які є в їхніх домашніх бібліотечках. Під час екскурсії море емоційного дитячого позитиву розлилося залами бібліотеки, змусило і присутніх дорослих відвідувачів поділитися добрими усмішками! Адже підростає нове покоління читайликів, майбутнього нашої держави. Цьогорічний День дитячої книги надовго запам’ятається і бібліотекарям і дітям!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 580 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1