Вівторок, 19.03.2024, 10:47 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Весняна колекція «Назустріч мріям»
Весняна колекція «Назустріч мріям»

Бібліотека радо вітає всіх читачів, що діляться з нею своїми талантами. Для Федорова Юрія Кузьмича вже стало традицією презентувати в нашій бібліотеці свої художні роботи.

Малюнки з колекції «Назустріч мріям» одразу запам’ятовуються яскравими кольорами, особливо «Маки». «Альтанка для коханих» ніби запрошує відвідати її, згадати про коханих та рідних людей.

Дякуємо вам, Юрій Кузьмич, за подаровану краплинку позитива та можливість створити й собі мрію! Дивлячись на квіти розумієш, що бути такими гарними вони можуть тільки за умови доброго догляду за ними. А допомогти в цьому може наша бібліотека.

Дорогі любителі квітів! Завітайте до нас та підберіть літературу, присвячену догляду за кімнатними та присадибними рослинами!

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 794 | Додав: tetyana | Теги: Федоров Юрій Кузьмич | Рейтинг: 0.0/0