Четвер, 25.04.2024, 09:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Жовтень » 12

12 жовтня в бібліотеці-філії № 4 м. Білицьке відбулося святкове відкриття Інтернет-центру з вільним доступом до мережі Інтернет. За перемогу у конкурсі від програми «Бібліоміст» бібліотека отримала 2 комп'ютери, 2 веб-камери, навушники з мікрофонами, принтер та сканер.

На святкове відкриття Інтернет-центру були запрошені: Білицький міський голова Заварзін Олександр Тихонович, депутат Білицької міської ради Куліш Тетяна Олександрівна, представники громадської організації «Джерело», станції «Юний технік», бібліотекарі з учнями ЗОШ № 8, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, ліцею та користувачі бібліотеки. Урочисте розрізання червоної стрічки стало символічним початком переходу бібліотеки на новий рівень обслуговування, коли користувачі за допомогою Інтернет в бібліотеці відкриють для себе світ без меж.

... Читати далі »

Категорія: Про бібліотеку | Переглядів: 2082 | Додав: tetyana | Дата: 12.10.2011 | Коментарі (0)