П`ятниця, 26.04.2024, 07:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Червень » 02
Ось і дочекалася вся малеча жаданого літа…Традиційно в перший його день,1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії, адже саме в дітях ми, дорослі, хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та щасливими. У цей день в Україні відбуваються численні заходи для дітей: конкурси, розваги, ігри. Білицька міська бібліотека напередодні Дня захисту дітей оголосила конкурс малюнку «Хай завжди буде сонце». Усі надані роботи були розміщені на виставці-колажі дитячого відділу бібліотеки, а переможці конкурсу отримали призи. Поряд була оформлена книжкова виставка «Чарівна країна дитинства», на якій знаходиться дитяча літе ... Читати далі »
Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1224 | Додав: tetyana | Дата: 02.06.2015 | Коментарі (0)