Вівторок, 16.04.2024, 14:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Червень » 2 » Дітям світу – сонце й мир!
Дітям світу – сонце й мир!
Ось і дочекалася вся малеча жаданого літа…Традиційно в перший його день,1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії, адже саме в дітях ми, дорослі, хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та щасливими. У цей день в Україні відбуваються численні заходи для дітей: конкурси, розваги, ігри. Білицька міська бібліотека напередодні Дня захисту дітей оголосила конкурс малюнку «Хай завжди буде сонце». Усі надані роботи були розміщені на виставці-колажі дитячого відділу бібліотеки, а переможці конкурсу отримали призи. Поряд була оформлена книжкова виставка «Чарівна країна дитинства», на якій знаходиться дитяча література для літнього читання. Справжнє свято для учнів 3 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.) організували і провели бібліотекарі Гук Л.П. та Піщенко Н.В. Дитячий ранок «Чарівна країна дитинства» розпочався з щирого привітання учнів зі святом миру, добра, прекрасних мрій. Школярі читали вірші, брали участь у конкурсах «Сонечко», «Що я взяв на свято», заспівали пісню «Пусть всегда будет солнце». Велику радість отримали діти від появи на святі Дівчинки-літа ( учениці 5 класу Наталі Шевченко). Вона загадувала загадки, була учасницею конкурсів та розваг. Закінчився захід веселим проведеням конкурсу дитячого малюнку на асфальті «Я малюю радість».

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1222 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0