П`ятниця, 19.04.2024, 19:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 10
Тарас Григорович Шевченко вічний і в історії українського народу,і в серцях літературо- та мистецтвознавців, і в національному коді справжніх українців. Приніс лелека хлопця-світоча навесні,та й забрав від людей також навесні. Дев’яте та десяте березня шануються у нашій країні. Десятого березня відбулася зустріч бібліотекаря міської бібліотеки з учнями 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8. Класний керівник Ключик О.А. та Піщенко Н.В. підготували дітям захід «З Шевченком у серці». Усі разом уявили,ніби машиною часу до нас завітав маленький Тарас, одноліток школярів, та попросив написати йому листа, тому що у дитинстві ніхто не листувався з ним. Діти із задоволенням писали листи. З мережі Інтернет бібліотекар продемонстрував ... Читати далі »
Категорія: Шевченківські заходи | Переглядів: 751 | Додав: tetyana | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)