П`ятниця, 29.03.2024, 16:23 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 10 » Шевченкове слово в віках не старіє
Шевченкове слово в віках не старіє
Тарас Григорович Шевченко вічний і в історії українського народу,і в серцях літературо- та мистецтвознавців, і в національному коді справжніх українців. Приніс лелека хлопця-світоча навесні,та й забрав від людей також навесні. Дев’яте та десяте березня шануються у нашій країні. Десятого березня відбулася зустріч бібліотекаря міської бібліотеки з учнями 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8. Класний керівник Ключик О.А. та Піщенко Н.В. підготували дітям захід «З Шевченком у серці». Усі разом уявили,ніби машиною часу до нас завітав маленький Тарас, одноліток школярів, та попросив написати йому листа, тому що у дитинстві ніхто не листувався з ним. Діти із задоволенням писали листи. З мережі Інтернет бібліотекар продемонстрував пластиліновий мультфільм «Садок вишневий коло хати», відео «Найкрасивіші місця України». Були обговорені автобіографічні сторінки життя та творчості митця. Вшанування пам’яті великого Кобзаря на Донеччині бере початок ще з 1911 року, коли Бахмутська міська дума виділила і передала Шевченківському комітету на відзначення 50-річчя з дня смерті Т.Г.Шевченка кошти на будівництво пам’ятника у місті Києві. Діти провели паралель між сучасністю та минувшиною, намагалися уявити себе на місці відомого тепер усьому світові Тараса Шевченка. Презентація книжкової виставки міської бібліотеки продемонструвала велике розмаїття літературо – та мистецтвознавчих творів, присвячених діяльності Кобзаря, а також чималу кількість художніх творів,що доступні кожному читачу. Вікторини «Що я знаю про Тараса» та «Хронологічна» закріпили отримані знання. Загалом захід пройшов у затишній родинній атмосфері. Діти показали,що вони вміють командно працювати та швидко засвоювати нову інформацію. Піщенко Н.В. подякувала усьому класу і керівнику та запросила бажаючих відвідати Білицьку міську бібліотеку-філію № 4,де завжди раді вітати нових та постійних читачів!

Категорія: Шевченківські заходи | Переглядів: 747 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2