П`ятниця, 26.04.2024, 02:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 22
21 березня 2016 року в Палаці Культури шахти "Білицька" пройшла літературна зустріч "Поезія - чудова країна",присвячена міжнародному Дню поезії. Присутні мали прекрасну нагоду доторкнутися до творчості місцевих поетів: А. Копцова,Г. Заварзіна, С. Курилюк, Н. Мельник, С. Васильєва, В. Большакова, Г. Чалої та ін., які щиро та натхненно читали власні поезії. Свято всіх поетів за рішенням ЮНЕСКО відзначається 21 березня, починаючи з 1999 року. Цю традицію підтримали клуб поетів «Друкована братія» на чолі з А. Копцовим, працівники ПК ім. Шевченко та бібліотекарі бібліотеки – філії №4 Добропільської міської ЦБС. На думку організаторів свята, поезія торкається сердечних струн, розкриває неосяжні глибини художнього таланту митц ... Читати далі »
Категорія: Зустрічі клубу «Пишущая братия» | Переглядів: 810 | Додав: tetyana | Дата: 22.03.2016 | Коментарі (1)