П`ятниця, 19.04.2024, 09:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 22 » Поезія, ти сила чарівна, що музикою серце надихає
Поезія, ти сила чарівна, що музикою серце надихає
21 березня 2016 року в Палаці Культури шахти "Білицька" пройшла літературна зустріч "Поезія - чудова країна",присвячена міжнародному Дню поезії. Присутні мали прекрасну нагоду доторкнутися до творчості місцевих поетів: А. Копцова,Г. Заварзіна, С. Курилюк, Н. Мельник, С. Васильєва, В. Большакова, Г. Чалої та ін., які щиро та натхненно читали власні поезії. Свято всіх поетів за рішенням ЮНЕСКО відзначається 21 березня, починаючи з 1999 року. Цю традицію підтримали клуб поетів «Друкована братія» на чолі з А. Копцовим, працівники ПК ім. Шевченко та бібліотекарі бібліотеки – філії №4 Добропільської міської ЦБС. На думку організаторів свята, поезія торкається сердечних струн, розкриває неосяжні глибини художнього таланту митців, веде в край високого натхнення.Завідуюча бібліотекою – філією №4 Краснопольська Т. В. підготувала книжкову виставку «Поезії чарівні звуки», на якій були представлені поетичні збірки білицьких та добропільських поетів. Вона захоплено та цікаво знайомила присутніх з творчістю талановитих авторів: А. Копцова, Е. Бахтіна, В. Брик, О. Губи,Г. Романенка, Г. Заварзіна, С. Курилюк, Н. Мельник, М.Новописного, А. Плетня , С. Васильєва та запросила до міської бібліотеки . Ведучий поетичного заходу Краснопольський Артем Володимирович поздоровив всіх зі святом, та побажав творчого натхнення.

Категорія: Зустрічі клубу «Пишущая братия» | Переглядів: 809 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1
1 Olga
0
Роздивляючись фото, розумію, що багато ще людей цікавляться поезією. Це здорово! Заходи Білицької бібліотеки-філії №4 завжди вражають своїм рівнем професіоналізму.