Четвер, 25.04.2024, 03:34 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 30
Профорієнтаційна робота у бібліотеці – одна із складових роботи бібліотекаря. Мета її – допомогти дитині зорієнтуватися у великій кількості професій, знайти спільне між своїми якостями характеру та потребами посади. Зараз розвиваються нові галузі, відповідно з’являються нагальні потреби у вузьких спеціалістах, які не користувалися раніше попитом. Наприклад, розвиток інформаційних технологій в Україні за останні роки набрав обертів. Тому презентація професій «На світі тисячі професій, й лише одна із них - твоя» та ознайомлення зацікавленого школярства з інформаційним стендом «Барометр професій», організовані та проведені бібліотекарем Н.В.Піщенко, сприяли більш вірному визначенню майбутньої професії. Школярі були зацікав ... Читати далі »
Категорія: Виставки | Переглядів: 602 | Додав: tetyana | Дата: 30.04.2016 | Коментарі (0)