Четвер, 28.03.2024, 17:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 30 » Як можна не любити професію свою!
Як можна не любити професію свою!
Профорієнтаційна робота у бібліотеці – одна із складових роботи бібліотекаря. Мета її – допомогти дитині зорієнтуватися у великій кількості професій, знайти спільне між своїми якостями характеру та потребами посади. Зараз розвиваються нові галузі, відповідно з’являються нагальні потреби у вузьких спеціалістах, які не користувалися раніше попитом. Наприклад, розвиток інформаційних технологій в Україні за останні роки набрав обертів. Тому презентація професій «На світі тисячі професій, й лише одна із них - твоя» та ознайомлення зацікавленого школярства з інформаційним стендом «Барометр професій», організовані та проведені бібліотекарем Н.В.Піщенко, сприяли більш вірному визначенню майбутньої професії. Школярі були зацікавлені чималою кількість бібліографічних посібників, націлених на пошук вишу за спеціальністю, що подобається, згодилася й тематична папка «Знайомтесь – нова професія». Зі слів дітей, дуже важко визначитися зі своїм майбутнім, тому що кожного року інформаційний рівень знань із затребуваних державою фахових спеціальностей підвищується, очі починають «розбігатися», а бажання мати постійну та високооплачувану роботу не зникає. З проведених заходів учні зрозуміли, що потрібно працювати над собою, постійно поповнювати знання додатковою інформацією і щодо шкільних предметів, і поза ними. Висновок був вірним: потрібно частіше відвідувати бібліотеку та обов’язково щоденно читати корисну для розвитку літературу і художню, і галузеву. Окрім того, що читання – рушій прогресу у розвитку особистості, це ще й цікаво проведений час. Отже, дорогі читачі та відвідувачі бібліотеки, Ви завжди можете отримати потрібну інформацію щодо певних навчальних закладів або за допомогою посібників, або за допомогою пошукових можливостей безкоштовного Інтернету. Якщо Вам потрібний пошук – Вам до нас! Якщо хочете поділитися досвідом – Вам також до нас!

Категорія: Виставки | Переглядів: 593 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1