П`ятниця, 19.04.2024, 17:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Червень » 02
Літні канікули – найбезтурботніша пора для дітей, довгоочікуваний час свободи від уроків та шкільних парт. Головне завдання для малечі в цей час - добре відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій. Тоді як для бібліотекарів: потурбуватися про те, аби літо було не тільки барвистим, радісним, але й пізнавальним. Літо - особлива пора для дітвори . Хочеш загоряй, хочеш грайся, але про бібліотеку та книжки не забувай! 1 червня в бібліотеці – філії №4 відбулося відкриття літніх читань "Літо. Сонце. Я і Книга». В читальному залі оформлена виставка дитячих новинок "Книжкове розмаїття", на якій представлені цікаві книги на всі смаки. ... Читати далі »
Категорія: Масові заходи | Переглядів: 752 | Додав: tetyana | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)