Четвер, 28.03.2024, 12:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Червень » 2 » В літні пригоди з цікавою книгою
В літні пригоди з цікавою книгою
Літні канікули – найбезтурботніша пора для дітей, довгоочікуваний час свободи від уроків та шкільних парт. Головне завдання для малечі в цей час - добре відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій. Тоді як для бібліотекарів: потурбуватися про те, аби літо було не тільки барвистим, радісним, але й пізнавальним. Літо - особлива пора для дітвори . Хочеш загоряй, хочеш грайся, але про бібліотеку та книжки не забувай! 1 червня в бібліотеці – філії №4 відбулося відкриття літніх читань "Літо. Сонце. Я і Книга». В читальному залі оформлена виставка дитячих новинок "Книжкове розмаїття", на якій представлені цікаві книги на всі смаки. Під час заходу із задоволенням діти приймали участь у вікторинах, розгадували загадки,розповідали цікаві історії зі шкільного життя, порадували чудовими малюнками у конкурсі "Казкове сяйво літа". Бібліотекарі чекають на вас наші маленькі читачі!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 748 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2