Четвер, 18.04.2024, 11:06 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Вересень » 15

Цьогоріч Україна щедра на визначні дати. Наприкінці вересня, 29 числа, наш народ відзначатиме ювілей батька української історії, автора фундаментальної «Історії України – Русі», громадського і державного діяча – 150-річчя від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського. Рідну історію потрібно знати кожному патріоту своєї країни. З цією метою  за ініціативою заступника директора з виховної роботи ДНЗ «Білицький професійний ліцей» Захарченко Наталії Анатоліївни та бібліотекаря  ліцею Булатової Олени Григорівни, спільно з бібліотекарем міської книгарні Піщенко Наталією Володимирівною був проведений захід - бібліотечна інформаційна година «Михайло Грушевський &nd ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 570 | Додав: tetyana | Дата: 15.09.2016 | Коментарі (0)