Четвер, 18.04.2024, 13:40 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Вересень » 15 » Джерельна вода історії
Джерельна вода історії

Цьогоріч Україна щедра на визначні дати. Наприкінці вересня, 29 числа, наш народ відзначатиме ювілей батька української історії, автора фундаментальної «Історії України – Русі», громадського і державного діяча – 150-річчя від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського. Рідну історію потрібно знати кожному патріоту своєї країни. З цією метою  за ініціативою заступника директора з виховної роботи ДНЗ «Білицький професійний ліцей» Захарченко Наталії Анатоліївни та бібліотекаря  ліцею Булатової Олени Григорівни, спільно з бібліотекарем міської книгарні Піщенко Наталією Володимирівною був проведений захід - бібліотечна інформаційна година «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації». На захід були запрошені майстри виробничого навчання та викладачі ліцею разом з їхніми вихованцями. Бібліотекарі розкрили невідомі сторінки з життя та діяльності легендарної постаті України, представили видання з книжкової виставки «Михайло Грушевський: життя і діяльність», завдяки яким Великого Українця знає весь світ та які концентрують на собі увагу багатьох зацікавлених біографією історика. Музичний супровід заходу настроював присутніх на зручне сприйняття інформації, відео з мережі Інтернет додатково допомогло налаштуватися на відчуття величезної, виснажливої, найнеобхіднішої державі кропіткої роботи, яка була проведена Михайлом Сергійовичем Грушевським.

Видатні особистості задають тональність життя суспільства, постійно підіймаючи планку суспільних діянь. Таким і лишився в нашій історії великий син України, державотворець, політик та справжній патріот Михайло Сергійович Грушевський.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 571 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1